Д: Дмитриев, Дроздов

Дмитріевъ В. К — Критическія изследованія о потребленіи алкоголя въ Россіи

Критические исследования о потреблении алкоголя в России / Дмитриев В.К.; Предисл.: Струве П.Б. – М.: В.П. Рябушинский, 1911. – 302 c.

Російською мовою.

На жаль, текст книги представлено ЧАСТКОВО.

Читать

Критическія изследованія о потребленіи алкоголя въ Россіи

Дроздов Іван Володимирович — Геннадій Шичко та його метод

Книга складається з двох частин: нарису І. Дроздова «Таємниці тверезої людини» і матеріалів Г. А. Шичка, що розкривають розроблений ним та перевірений на практиці досвід отверезнення алкоголіків. Письменник І. Дроздов перший описав досвід Г. А. Шичка і надрукував великий нарис про ленінградського вченого та його метод у журналі «Наш современник» (№ 2, 1986 р.) Тут цей нарис дається в розширеному вигляді, до нього увійшли розповіді про сучасних вчителів тверезості, учнів та послідовників Г. А. Шичка. Книга послужить цінною допомогою для тих, хто п'є, охочих стати на шлях тверезості, допоможе інструкторам-собріологам глибше оволодіти методом Г. А. Шичка. Її також з цікавістю прочитає широке коло читачів.

Ленінград, 1991 р.

Російською мовою.

Скачать

Дроздов Іван Володимирович — Віднесені горілкою

Про пияцтво російських письменників.

Автор розповідає про звичаї випивки та пияцтва, що вкоріненилися у літературному середовищі. У книзі простежується як особисте життя деяких відомих осіб радянської літератури, так і процеси загнивання в редакторському і видавничому середовищі. Даються основні відомості про метод Г. А. Шичко самопозбавлення від алкогольної залежності.

Ленинград, 1991 г. 160 с.

Російською мовою.

Скачати