К: Клименко, Красовський, Кривоногов

Клименко Іван Петрович — ГІРКА ПРАВДА ПРО ПИВО

Не дивлячись на те, що пиво відоме вже давно, а хміль у Європі культивують близько 1000 років, у масовій свідомості досі немає певності в тому, як же діє такий «напій» як пиво на організм людини.

У брошюрі викриваються розлади у статевій сфері споживачів пива, присутність в ньому психоактивних і наркотичних речовин, наявність у пиві сполук, що супроводжують алкогольне бродіння, — сивушних масел. Розглянуто також деякі соціальні та економічні аспекти вживання пива.

Москва, 2007 р.

Російською мовою.

Скачати

Клименко Іван Петрович — Образ та значення вина в текстах П'ятикнижжя Мойсеєвого

Анализ Масоретского текста Ветхого Завета показал, что в нем используются 13 слов иврита, переданных в Синодальном переводе как «вино».

Цель данной работы — выявление в Библии (а именно — в текстах Пятикнижия Моисея) набора образов и смыслов, связанных со словом «вино», и изучение различных практик его использования в Древнем Израиле.

Данная работа призвана через призму святоотеческого толкования рассмотреть значение вина в древнейшем разделе Ветхого Завета и, таким образом, начать систематическое исследование Священного Писания по вопросу его отношения к вину, спиртному, опьянению, трезвости.

Скачати

Образ та значення вина в текстах П'ятикнижжя Мойсеєвого

Андрєєва Т. І., Красовський К. С. — ТЮТЮН І ЗДОРОВ'Я

Книга являє собою довідкове видання, що стосується тютюнових виробів та їх впливу на здоров'я активних і пасивних курців. Представлені дані про вплив тютюну на розвиток захворювань різних органів і систем людського організму, що існують у світовій науковій літературі на вересень 2004 року.

При підготовці книги автори використали понад 1100 джерел літератури, з них понад 600 за 2000—2004 роки.

Книга призначена для лікарів різних спеціальностей, викладачів медичних навчальних закладів, студентів різних профілів, для спеціалістів, що займаються контролем над тютюном на національному або місцевому рівні, для політичних діячів, які прагнуть принести користь своєму народу, для представників неурядових організацій, націлених на рішення тютюнових проблем, а також для всіх курців і людей, що не курять, котрі піклуються про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких.

Київ, 2004, 224 с

Російською мовою.

Скачати

Тютюн і здоров'я

Кривоногов Віктор Павлович — КУЛЬТУРА ТВЕРЕЗОСТІ проти «культури пиття»

У жовтні 2006 року відомий у Красноярському краї вчений і пропагандист тверезого способу життя Віктор Павлович Кривоногов побував у Республіці Кипр, де прийняв участь у роботі 15-й сесії Міжнародної академії тверезості. Після повернення в Красноярськ Віктор Павлович запропонував «Красноярській газеті» для публікації найбільш важливі фрагменти своєї доповіді.

Російською мовою.

Скачати

Культура Тверезості