С: Сєченов, Соколова, Сушинський

Юзефович Г. Я., Соколова В. Н. — На захист тверезості

Бесіди для батьків і вчителів. 96 с.

У брошурі доцента кафедри психіатрії Хабаровського медичного інституту Г. Я. Юзефовича і лікаря-психіатра В. Н. Соколової у формі популярних бесід, адресованих батькам і вчителям, розкривається вплив алкоголю на людину, витоки алкогольних традицій, звичаїв, забобонів, становлення алкоголізму, обговорюються помилки в протиалкогольній роботі, розглядаються шляхи виховання тверезості. Книга виходить в серії «Бібліотека здоров'я».

Суспільна редакція: професор А. М. Войно-Ясенецкий, доцент Л. А. Востриков, професор Г. С. Ковальский, професор А. А. Константинов, професор В. Д. Лінденбратен, професор А. К. Піотрович, професор Н. К. Фруентов.

Хабаровське книжкове видавництво, 1979 р.

Російською мовою.

Скачати

Скачати

Сергій Сушинський — Наука про тверезість

Методичний посібник з основ собріології призначений для читання лекцій з проблем наркотизму. Доцільно використання даної брошюри у школах, коледжах, інститутах та інших навчальних закладах в якості основного матеріалу по утвердженню і збереженню тверезості.

У брошюрі представлено медичні та соціальні наслідки використання алкоголю, надано широку історичну довідку, разібрано закони собріології, причини та приводи вживання алкоголю, шляхи вирішення алкогольної проблеми, а також раніше не опубліковані питання.

Кінцевою метою даного посібника є захист природного права людини на повноту інформації шляхом донесення правдивих наукових знань, після чого людині буде легше зробити вибір на користь природної поведінки та здорового способу життя.

Москва, 2007 р.

Російською мовою.

Скачати

Скачати

Сергій Сушинський — Я обираю тверезість

Вчасно прочитана книга — це величезний успіх, сказав одного разу письменник Петро Павленко. Вона здатна змінити життя, як не змінить її кращий друг або наставник. Що може дати книга з такою назвою? Тверезість — це єдина тема, на яку накладено табу в ЗМІ. Чому — про це Ви дізнаєтеся, прочитавши цю книгу від початку до кінця, отримавши інформацію в повному обсязі.

Рецензенти: А.М. Карпов — завідувач кафедрою психіатрії, наркології і психотерапії Казанської державної медичної академії, доктор медичних наук, професор; О.М. Маюров — президент Міжнародної академії тверезості, доктор педагогічних наук, професор; Є.А. Рєзчіков — завідувач кафедрою безпеки життєдіяльності і промислової екології Московського державного індустріального університету, кандидат технічних наук, професор.

Москва, МДІУ, 2008 — 172 с. (видання виправлене, 2009)

Російською мовою.

Скачати

Скачати