Л: Лапшин, Левітський, Леон Люс, Ловчев, Лондон

М. В. Чічеров, А. А. Лапшин — Як нас знищують

Частина 1. Теорія «культурного» пиття алкоголю.

Авторами розкривається суть легального наркотизму. Представлені аргументи двох найпоширеніших у наш час серед населення теорій пиття. Приведена точка зору на них з позиції Теорії тверезості. Проводиться аналіз, наскільки допустимим є в суспільстві вживання легальних психоактивних речовин — алкоголю і тютюну з погляду неминучих медичних і соціальних наслідків. Пропонуються реально здійсненні механізми вирішення проблем, пов'язаних з легальним наркотизмом. Читачеві надається можливість на основі правдивої і достовірної інформації самому зробити правильні висновки.

Для широкого кола читачів.

Могильов, 2008 р. 44 стор.

Російською мовою.

Скачати

П. М. Левитський, В. С. Язловецький — Шкідливість алкоголю і нікотину

Посібник для вчителів (2-е видання, перероблене і доповнене, 100 000 екз).

У посібнику розміщено матеріал для гігієнічного виховання учнів, що розкриває шкідливу вплив алкоголю і тютюнового диму на організм людини. Висвітлюється вплив алкоголю і тютюнового диму на системи та органи, даються рекомендації з проведення навчально-виховної роботи на уроках і позакласних заняттях, наводяться приклади бесід з школярами та їх батьками, описуються демонстраційні досліди.

Розраховано на вчителів загальноосвітньої школи.

Книга містить багатий фактичний матеріал. Кольорова вкладка зокрема містить зображення еритроцитів, що злипаються.

Київ, «Радянська школа», 1987 р.

Російською мовою.

Скачати

Леон Люс — Боротьба зі злом

Книга для дітей. З ілюстраціями. 56 стор.

Твір «Боротьба із злом. Історія битв і перемог над підступними силами» призначений для формування у дітей тверезого ставлення до тютюнопаління, вживання спиртного і наркотиків.

Може бути використано батьками і спеціалістами дошкільних установ для читання і бесіди в просвітницькій роботі з дітьми.

Мінськ, 2005 р.

Російською мовою.

Скачати

Ловчев В. М. — Як провести Свято тверезості

Доки в свідомості наших співгромадян буде міцно сидіти думка «Свято без сп'яніння – не свято», наркотичні проблеми будуть посилюватися. Алко- та наркобізнес буде щорічно викидати на ринок все дешевші та ефективніші засоби для одурманювання. Алкоголю буде наступати на п'яти героїн, а йому – екстазі і т.д., і т.п. Зліплюючись у величезну, зростаючу груду, наркотичні проблеми загрожують поховати під собою наше майбутнє – молодь.

Треба розірвати стійку асоціацію «свято – наркотичне сп'яніння».

Свято тверезості покликане не просто відволікти учасників на якийсь час – година чи день – від вживання легальних і нелегальних наркотиків. Зі Свята тверезості аудиторія повинна винести уявлення про велику соціальну цінність життя без алкоголю та наркотиків – ТВЕРЕЗОГО ЖИТТЯ, відчути свою причетність до діяльності кращих людей країни і всього світу, що були пристрасними пропагандистами тверезості.

Автор, голова Міжнародної Незалежної Асоціації Тверезості Володимир Михайлович Ловчев, розповідає про Свято тверезості в Казані.

2003 р.

Російською мовою.

Скачати

Як провести Свято тверезості

Ловчев В. М. — Свято тверезості: досвід та перспективи

Методичний посібник з організації та проведення міського свята тверезості.

Автор даного посібника, голова Міжнародної Незалежної Асоціації Тверезості Володимир Михайлович Ловчев неодноразово проводив подібні заходи в Казані, що свідчить про практичну цінність брошури.

2010 р.

Російською мовою.

Скачати

Свято тверезості: досвід та перспективи

Ловчев В. М. — Римські філософи I століття до н.е. – II століття н.е. про психоактивні речовини

Навчально-методичний посібник з курсів «філософія» та «культурологія», підготовлений у 2001 році В.М. Ловчевим, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Казанської філії Челябінського танкового інституту. Це — перша російськомовна робота, у якій систематично вивчається ставлення провідних античних філософів до психоактивних речовин.

Читати

Джек Лондон — ДЖОН-ЯЧМІННЕ ЗЕРНО

Оригінальна назва: «John Barleycorn» (1913 р.)

«Звичка до алкоголю утворилася у мене через те, що він був доступний, — пише Джек Лондон. — Ось де корінь зла... Причина одна — доступність алкоголю. Жінки це знають. Розплачуватися за все доводиться їм, бідолахам, — дружинам, матерям, сестрам. Зате коли їх допустять до урн, вони вимагатимуть заборони спиртних «напоїв».

І це буде дуже корисно: позбавить молоде покоління від багатьох бід. Не бачивши вина, не відчуваючи до нього слабкості, люди не почнуть навіть згадувати про нього. В результаті життя підлітків та юнаків буде змістовнішим. І життя дівчат, їх майбутніх подруг, теж».

...«Скажу на закінчення, що даремно мої прадіди не знищили Ячмінне Зерно перш, ніж я народився на світ. Дуже шкода, що він процвітав там, де я провів дитинство і молодість, інакше б я не познайомився і не зближувався б з ним».

«Джон — Ячмінне Зерно» — пронизлива сповідь людини, для якої алкоголізм став способом життя, але яка впевнена, що подібне формування її особистості не є закономірністю...

Російською мовою.

Переклад віршів В. Рогова

Читати

Скачати

Скачати

Доступна також аудіокнига «ДЖОН-ЯЧМІННЕ ЗЕРНО» (російською мовою)